Cyberhigiena

X Kongres Antyfraudowy

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce wraz z firmą doradczą EY organizuje X edycję Kongresu Antyfraudowego, który odbędzie się w dniu 24 października 2019 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Tempo zmian technologicznych i organizacyjnych, jakie miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat zaskakuje nawet praktyków i ekspertów. Rodzi to ryzyko wykorzystania technologii niezgodnie z jej pierwotnym przeznaczeniem, a nawet zastosowania do oszustw, wyłudzeń i malwersacji. Aby temu skutecznie przeciwdziałać potrzebna jest prewencja oparta na skutecznej edukacji, nadążającej za nieustannie zmiennym otoczeniem.

 

W programie:

1. Jak fintechyzacja usług finansowych wpływa na bezpieczeństwo danych 2. Sztuczna inteligencja w przeciwdziałaniu nadużyciom - najnowsze trendy 3. Edukacja - w kierunku większej świadomości 4. Czy na bezpieczeństwie można budować przewagę konkurencyjną?

 

Więcej informacji: www.zpf.pl

 

Organizator: Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce wraz z firmą doradczą EY

Do kogo jest skierowane wydarzenie: Kongres jest skierowany do sektora finansowego: sektora bankowego, sektora leasingowego, ubezpieczeniowego, SKOKów, telekomów oraz przedstawicieli niebankowego sektora pożyczkowego.

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Hotel Polonia Palace

 

Data : 24.10.2019

 

Link do wydarzenia: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-antyfraudowy/program/