Cyberhigiena

Nie daj się zhackować! - Eksperci Samsung o cyberbezpieczeństwie

25 października Samsung Inkubator w Lublinie odwiedzą eksperci z firmy Samsung - Paweł Burakowski i Tomasz Chomicki. Porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie, o tym jak się chronić i o rozwiązaniach, jakie Samsung tworzy, aby zabezpieczyć nas przed cyberatakami.

Dowiecie się również o najciekawszych historiach cyberataków na świecie. Poznacie zbiór prostych porad, które pozwolą Wam zabezpieczyć się przed włamaniem do telefonu. Czasem naprawdę niewiele wystarczy, aby uniknąć zhackowania!

 

Paweł Burakowski - Starszy Ekspert ds. Rozwiązań Klienta, Samsung
Ekspert rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego oraz produktów IT. Reprezentuje ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie, sprzedaży i wsparciu technicznym zdobytym u największych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych. Obecnie wspiera Samsung, a o bezpieczeństwo danych dba z perspektywy mobile. Posiada i potrafi łączyć kompetencje sprzedażowe z umiejętnościami zarządzania produktem. Prywatnie miłośnik motoryzacji i historii II Wojny Światowej.

 

Tomasz Chomicki - Business Development Manager, Samsung Electronics Polska
Aktywny "business developer" - pasjonat nowych technologii od przeszło pięciu lat zatrudniony w Samsung Electronics Polska jako Dyrektor ds. rozwoju biznesu. W korporacji odpowiedzialny za rozwój biznesu, tworzenie nowych strategicznych partnerstw biznesowych w tym za kreowanie innowacyjnych projektów z administracją publiczną, firmami komercyjnymi i startupami. Ekspert największych izb branżowych z sektora IT, Telekomunikacji i Medycyny tj. PIIT, ZIPSEE Cyfrowa Polska, KIGEiT, POLMED. Aktywnie współpracujący ze środowiskiem akademickim SGH oraz PWSZiP w Łomży.
W wolnym czasie zaangażowany ochotniczo w ratownictwo medyczne i fizjoterapię.

 

Organizator: Samsung Inkubator Lublin

Miejsce wydarzenia: Samsung Inkubator Lublin, ul. Nadbystrzycka 38A

Data: 25.10.2019 r., godz.: 17:15 - 18:30

 

-------------

Link do wydarzenia: https://evenea.pl/event/840235-3/