Partnerzy CyberLigi

InPost

W ramach kampanii CyberLiga InPost planuje następujące działania:

- wyświetlanie CyberLigi w paczkomatach w całej Polsce przez tydzień

- informacje na stronie internetowej

- wsparcie kampanii w mediach społecznościowych

 

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowych usług dedykowanych branży e-commerce.

Jest pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek Paczkomat®, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, odbiór przesyłek jest nie tylko wygodny i tani, ale także z korzyścią dla środowiska.

 

Aż 63% kupujących w Internecie deklaruje, że najczęściej korzystają z usług oferowanych przez InPost – to najwyższy wynik wśród wszystkich firm logistycznych działających w Polsce. Wysoki odsetek korzystania z Paczkomatów® InPost jest notowany nie tylko w dużych (81%) czy średnich (77%) miastach, ale także wśród mieszkańców wsi (71%) i mniejszych miasteczek (74%). W tym roku InPost udostępnił nową aplikację mobilną na telefony pracujące pod kontrolą systemów iOS i Android. W ramach aplikacji użytkownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług, które obejmują m.in. statusy i śledzenie drogi przesyłek oraz dodatkowe powiadomienia.

 

W 2018 roku InPost zrealizował:

  • ponad 86 mln dostaw, czyli więcej o 52,5% rok do roku
  • 56,3% wzrost wolumenu przesyłek do Paczkomatów® InPost r/r
  • 45,5% wzrost wolumenu paczek kurierskich InPost r/r
  • w szczycie świątecznym wzrosty wolumenów dostaw do Paczkomatów® przekroczyły 92%
 

Więcej o InPost: www.inpost.pl

  • InPost