Inicjatywy skierowane do dorosłych użytkowników

"5 pytań o…", cykl wywiadów z ekspertami NASK, OSE

Opis

 

Cykl wywiadów z ekspertami NASK Państwowego Instytutu Badawczego, dotyczących zagadnień związanych z cyberzagrożeniami i ogólnie pojętym bezpieczeństwem w sieci. W ramach funkcjonującego już od roku cyklu w Aktualnościach na stronie ose.gov.pl ukazały się np. następujące rozmowy:

 

•            5 pytań o… cyberprzemoc (z Anną Borkowską; https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-cyberprzemoc) i 5 pytań o… cyberprzemoc w szkole (z prof. Jackiem Pyżalskim; https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-cyberprzemoc-w-szkole),

•            5 pytań o… offline challenge (z Anną Rywczyńską; https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-offline-challenge)

•            5 pytań o… Dyżurnet.pl i bezpieczeństwo w sieci (z Martyną Różycką; https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-dyzurnet-pl-i-bezpieczenstwo-online)

•            5 pytań o… sexting (z Anną Kwaśnik; https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-sexting)

 

W październiku 2021 została opublikowana rozmowa z Martą Witkowską 5 pytań o… FOMO i problemowe używanie internetu (https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/5-pytan-o-fomo-i-problemowe-uzywanie-internetu).

 

W listopadzie 20201 opublikujemy rozmowę z Zuzanną Polak - Kierownikiem Zespołu Budowania Świadomości Cyberbezpieczeństwa na temat cyberbezpieczeństwa i cyberhigieny w codziennym życiu, a także tegorocznej edycji kampanii ECSM.

-------------

Organizator: Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

 

-------------

Miejsce wydarzenia: strona internetowa OSE: https://ose.gov.pl/

 

-------------

Data rozpoczęcia: 01/10/2021

 

-------------

Data zakończenia: 31/10/2021

 

-------------

Szacowana liczba odbiorców/uczestników: użytkownicy strony ose.gov.pl

 

-------------

Logo: https://bezpiecznymiesiac.pl/dokumenty/form/7-311892794041-366_wm42f.jpg