Inicjatywy skierowane do dorosłych użytkowników

"Miesiąc Cyberbezpieczeństwa z EXATEL", podcasty, artykuły eksperckie, ciekawostki ze świata cyber. EXATEL

Opis

 

Październik to szczególny okres dla budowania świadomości bezpieczeństwa w sieci. To Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa, który EXATEL co roku wykorzystuje do popularyzowania wiedzy o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni. Dlaczego to robimy? Bo mamy najlepszych ekspertów i po prostu znamy się na tym. W tym roku przygotowaliśmy dla specjalne podcasty, artykuły eksperckie, ciekawostki ze świata cyber i wiele, wiele więcej.

 

EXATELLERS TALKS

Żyjesz w wiecznym pośpiechu i nie masz czasu na lekturę ciekawego artykułu lub filmu, a w radio wałkują w kółko to samo? Posłuchaj więc naszych podcastów. W drodze do pracy lub podczas domowych zajęć. Posłuchaj co mają do przekazania eksperci EXATEL na temat cyberbezpieczeństwa.

 

EXATELLERS VIDEO

Przygotowaliśmy także krótkie filmiki wideo. Rozmawiamy tu z naszymi ekspertami o korzyściach naszych produktów, które chronią już wielu naszych Klientów.

 

PUBLIKACJE

Warto zajrzeć do tekstów ekspertów EXATEL. Znajdują się w nich bardzo ciekawe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, które z pewnością pogłębią wiedzę, zaintrygują i odpowiedzą na wiele dręczących pytań.

 

CIEKAWOSTKI

Choć nieco tajemniczy, świat cyberbezpieczeństwa jest bardzo barwny i pełen ciekawostek. Czy wiesz jak nazywał się pierwszy wirus komputerowy? A może kojarzysz największy ujawniony atak DDoS w historii? Wiesz z jakimi kosztami muszą borykać się firmy zaatakowane przez ransomware? Myślisz, że czas pandemii sprzyjał rozwojowi cyberprzestępczości? Warto posłuchać ciekawostek ekspertów EXATEL.

 

-------------

Organizator: EXATEL

 

-------------

Do kogo jest skierowane wydarzenie: eksperci ds. bezpieczeństwa, biznes

 

-------------

Miejsce wydarzenia: EXATEL

 

-------------

Data rozpoczęcia: 04/10/2021

 

-------------

Data zakończenia: 29/10/2021

 

-------------

Szacowana liczba odbiorców/uczestników: zakres ogólnopolski

 

-------------

Logo: https://bezpiecznymiesiac.pl/dokumenty/form/7-43389254-366_r71md.png

 

-------------

Link do wydarzenia: https://exatel.pl/miesiac-cyberbezpieczenstwa-z-exatel/