Inicjatywy skierowane do dorosłych użytkowników 2022

"J@ online - bezpieczny w sieci" - kurs online

Urząd Komunikacji Elektronicznej

 

Opis

 

Przygotowaliśmy 3 interaktywne, BEZPŁATNE kursy on-line, dzięki którym poznasz praktyczne strony internetu. Dowiesz się, jak bezpiecznie korzystać z bankowości on-line, robić zakupy w internecie czy jak załatwiać urzędowe sprawy, nie wychodząc z domu.

 

Każdy kurs rozpoczyna się od krótkiego, niezobowiązującego testu, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę przed przystąpieniem do szkolenia. Następnie w ciekawy sposób zapoznasz się z daną tematyką, poznając wiele przykładów i rozwiązując ćwiczenia w poszczególnych modułach. Na koniec wyświetlimy ponownie test - jeśli go rozwiążesz, otrzymasz od nas darmowy Certyfikat UKE potwierdzający ukończenie kursu. Po ukończeniu kursu będziesz wiedział, jak bezpiecznie korzystać z ułatwiających życie usług online.

 

Nasze kursy w przystępny, obrazowy sposób pokazują, że bankowość, zakupy on-line czy e-urzędy to nic trudnego - niezależnie od tego, ile mamy lat i na ile pewnie czujemy się w internecie. Wystarczy przejść przez szkolenie, aby poznać korzyści płynące z sieci i dowiedzieć się, na co uważać, aby nie dać się złapać w pułapki internetowych oszustów. Zapraszamy.

 

Organizator: Urząd Komunikacji Elektronicznej

 

Odbiorcy: dorośli użytkownicy internetu

 

Miejsce wydarzenia: Online

 

Data rozpoczęcia: 01/10/2021

 

Data zakończenia: 30/10/2022

 

Link do wydarzenia: https://cik.uke.gov.pl/aktualnosci-cik/j-online,19.html