Inicjatywy

Konferencja Cybersec

CYBERSEC jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie coroczną konferencją typu public policy, poświęconą strategicznym aspektom cyberprzestrzeni i globalnej rewolucji technologicznej, której celem jest zwiększenie cyberbezpieczeństwa w UE, NATO oraz ich państwach członkowskich w różnych sektorach gospodarki. Rok temu gościliśmy rekordową liczbę 150 prelegentów i ponad 1 000 uczestników z całego świata.

Od 2015 roku CYBERSEC wpływał na debatę publiczną, budowanie świadomości oraz na proces podejmowania wielu przełomowych decyzji politycznych dotyczących cyberbezpieczeństwa i wynikającego z nich rozwoju regulacji prawnych. W październiku CYBERSEC przyczyni się do kreowania kolejnych celów, polityk i norm, których adresatami będą decydenci nowych kadencji Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej oraz rządów państw członkowskich. Hasłem przewodnim CYBERSEC będzie "Together Against Adversarial Internet"

 

 

Organizator: Instytut Kościuszki

 

Do kogo jest skierowane wydarzenie: eksperci, decydenci kreujący polityki, administracja publiczna, nauczyciele akademiccy, przedstawiciele służb mundurowych, przedstawiciele firm zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa

 

Miejsce wydarzenia: Online

 

Link do wydarzenia: https://csglobal20.eu/register/