Nasi Partnerzy

Polskie Towarzystwo Studiów nad Przyszłością oraz 4CF

Polskie Towarzystwo Studiów nad Przyszłością (PTSP) jest stowarzyszeniem powołanym do życia w 2011 roku, skupiającym ludzi nauki, profesjonalistów z różnych gałęzi gospodarki oraz entuzjastów, którzy podzielają przekonanie o wadze odpowiedzialnego prognozowania przyszłości zarówno w skali mikro (pojedyncze osoby, firmy, małe społeczności), jak i makro (społeczeństwa, państwa, świat).

PTSP regularnie współpracuje m.in. z UNESCO oraz wiodącymi polskimi mediami opiniotwórczymi, gospodarczymi i lifestyle’owymi.

 

4CF od ponad dekady pomaga klientom w podejmowaniu właściwych decyzji strategicznych, aby mogli nie tylko utrzymać się na fali zmian, lecz także wykorzystać je do skuteczniejszej realizacji celów biznesowych. Firma specjalizuje się w foresighcie strategicznym - dyscyplinie badawczej, która zajmuje się analizami możliwych przyszłości na potrzeby dużych firm i instytucji publicznych.

 

Polskie Towarzystwo Studiów nad Przyszłością oraz 4CF przedstawią 1 października podczas wydarzenia otwierającego obchody ECSM raport pt. "Nieoczekiwana przyszłość cyberbezpieczeństwa".