Aktualności

Zaproszenie na Szczyt Cyfrowy ONZ - #IGF2021.

6 grudnia w Katowicach rusza Szczyt Cyfrowy ONZ – #IGF2021. To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W grudniu Polska stanie się stolicą światowej dyskusji o przyszłości internetu.

W Szczycie wezmą udział sekretarz generalny ONZ - António Guterres, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej - Margrethe Vestager, kilkudziesięciu ministrów cyfryzacji z różnych zakątków świata, przedstawiciele biznesu z różnych kontynentów, działacze organizacji pozarządowych i środowiska naukowego. To na tym wydarzeniu zapadną najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości internetu.

 

Ważne wydarzenie

 

Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 odbędzie się od 6 do 10 grudnia 2021 r. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (Plac Sławika i Antalla 1).

Hasło tegorocznego Szczytu Cyfrowego to Internet United, czyli otwarty, wolny i niepodzielony internet, w którym użytkownicy mogą cieszyć się swoimi prawami. W tym roku IGF odbędzie się po raz 16.

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdy. Wystarczy się zarejestrować. 

 

Link do rejestracji jest dostępny tutaj.

 

Do zobaczenia w Katowicach! Mamy nadzieję, że to będzie okazja do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was!

Więcej informacji jest dostępnych tutaj.