Archiwum 2017

Od Zera do Bohatera

Inicjatywa Kultury Bezpieczeństwa zaprasza wszystkich do akcji "Od Zera do Bohatera" w ramach której każdy może odkryć swój potencjał bezpiecznego zachowania. Jak prawdziwy Bohater poznający swoje super moce i słabości każdy z uczestników mierzy się z próbami w formie mikrotestów.

Każdy mikrotest to od trzech do pięciu typowych sytuacji, dla których należy wskazać najlepsze rozwiązanie. Sprawne przejście przez próbę nagradzane jest potwierdzeniem zestawu kompetencji o jeden punkt. Zmierzenie się z wieloma próbami pozwala odkrywać nasz unikalny zestaw poziomów kompetencji, który jest odbiciem naszej postawy bezpieczeństwa. Każdego dnia w październiku IKB dostarcza nowy mikrotest dla tematu, którego porada bezpieczeństwa została opublikowana dzień wcześniej w akcji uświadamiającej "O Bezpieczeństwie do porannej kawy".
Szczegóły akcji znaleźć można między innymi na stronie https://sci-ikb.blogspot.com oraz profilu Facebookowym IKB: https://www.facebook.com/Inicjatywa-Kultury-Bezpiecze%C5%84stwa-1478638835779103/

Każdy może być Bohaterem - trzeba się jednak wysilić i poddać próbie!
Zmierzysz się?

Powodzenia i bądźcie bezpieczni.