Archiwum 2018

Digital Shapers 2018

Digital Shapers jest pierwszą w Polsce profesjonalną listą osobowości cyfrowego świata i nowych technologii. Wyłaniamy osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju.

Celem listy jest promowanie kompetencji digital poprzez pozytywne przykłady oraz oddanie hołdu dokonaniom wybitnych osobowości. To pierwsza taka lista w Polsce. Dlaczego? Ponieważ powstaje przy udziale najlepszych firm top executive, a zwycięzców wyłania Digital Academy – niezależne i szerokie grono wybitnych ekspertów, które zapewnia transparentność i anonimowość głosowania.

 

Kandydaci do tytułu Digital Shapers, muszą posiadać udokumentowane wybitne osiągnięcia zawodowe w jednej z 5 kategorii: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie oraz wizjoner. 

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do tytułu Digital Shapers 2018 - listy wybitnych osobowości cyfrowego świata i nowych technologii. Rekrutacja trwa do końca sierpnia.

 

To kolejny projekt Fundacji Digital Poland, w działania której jesteśmy zaangażowani jako Fundator Strategiczny. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Digital Shapers 2018.