Archiwum 2019

Cyber Academy 4

Cyber Academy to bezpłatne wydarzenie odbywające się dwa razy do roku, skupiające ludzi ze świata biznesu, nauki, administracji oraz studentów zainteresowanych tematyką nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.

Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej cybernetyki i kreują technologiczne trendy. Już po raz trzeci na wydarzeniu pojawią się najlepsi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują najnowsze trendy w tych dziedzinach.

 

Dwudniowe wydarzenie podzielone zostanie na dwie części:

  • - Dzień pierwszy, dedykowany cyberbezpieczeństwu - na dwóch scenach (biznesowej i technicznej) przedstawione zostaną aktualne zagrożenia z jakimi mogą spotkać się przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami i gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.
  • - Drugi dzień w całości poświęcony będzie sztucznej inteligencji: jej praktycznemu zastosowaniu, wyzwaniom jakie stoją przed firmami oraz możliwościami jakie za sobą niesie. Zaprezentowane zostaną przykłady wdrożenia sztucznej inteligencji przez polskie start-upy i duże międzynarodowe korporacje.

 

Gdzie: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Dla kogo: Przedstawieciele biznesu, praktycy, naukowcy, studenci oraz wszyscy inni którzy są zainteresowani tematyką cyberbezpieczeńśtwa i sztucznej inteligencji

Organizator: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz TeamLine Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej: www.cyberacademy.com.pl

  • Cyber Academy