Archiwum 2019

FAM - Forum Aplikacji i Gier Mobilnych

FAM to jedyne w Polsce wydarzenie łączące kulturę, sztukę i aplikacje mobilne.

Opis wydarzenia:

Uczestnikom FAM oferujemy unikalną wiedzę, która pomoże rozwijać instytucje kultury w czasach cyfrowej transformacji. Umiejętności zdobyte podczas praktycznych warsztatów i spotkań z ekspertami branży mobile ułatwią rozpoczęcie pracy nad projektem mobilnym lub rozwinięcie go. Pokażemy jak korzystać z dostępnych i bezpłatnych aplikacji do tworzenia i ulepszania oferty edukacyjnej i kulturalnej instytucji lub organizacji.

 

W tym roku FAM startuje pod hasłem KULTURA MOBILE. Poruszymy tematy takie jak: dostęp do kultury z pomocą urządzeń mobilnych, projektowanie na mobile (trendy UX/UI), etyka mobile i MOBIkieta, less waste, minimalizm. Będziemy także dyskutować o tym, jak aplikacje i gry mobilne mogą pomóc uczyć się, zdobywać wiedzę, a nawet… osiągać szczęście i spokój.

 

Jak co roku na uczestników czekają: warsztaty prowadzone przez praktyków, pokazy nowych technologii i nowość: interaktywne panele dyskusyjne, podczas których będzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę i podyskutować z ekspertami.

 

Dla kogo: W FAM biorą udział animatorzy i menedżerowie kultury, projektanci, artyści, przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, biznesu, administracji publicznej oraz mediów. To przestrzeń dla wszystkich tych, których interesuje zastosowanie technologii mobilnych w kulturze i edukacji.

 

Organizator: Fundacja Culture Shock

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61

Więcej informacji o wydarzeniu: https://fam.cultureshock.pl/pl/