O ECSM

Październik to Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (European Cyber Security Month). Ogólnoeuropejska kampania, znana jako ECSM, organizowana jest przez ENISA z inicjatywy Komisji Europejskiej. W Polsce kampanię koordynuje NASK PIB. Zapraszamy do współpracy!

 

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa

 

ECSM to 31 dni warsztatów, konferencji, kampanii i inicjatyw. Przez cały miesiąc będziemy podnosić świadomość na temat cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii. Naszym celem jest nie tylko przestrzeganie przed potencjalnymi zagrożeniami, ale również promowanie odpowiedzialnego korzystania z sieci.

 

Więcej informacji o inicjatywach podejmowanych przez inne kraje znajdziesz na europejskiej stronie European Cyber Security Month.

 

Dołącz do nas

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz jak to zrobić w zakładce „Współpraca ECSM”.

 

Zgłoś wydarzenie

Udział w kampanii to dobry sposób, aby przedstawić swoją inicjatywę na forum międzynarodowym. Zarejestrujemy Twoje wydarzenie na ogólnoeuropejskiej stronie poświęconej kampanii www.cybersecuritymonth.eu. Umieścimy także informację o inicjatywie na www.bezpiecznymiesiac.pl, a także w naszych mediach społecznościowych  Facebook  Twitter

 

Pobierz materiały promocyjne

logotypy