Archiwum 2018

"Jakie wyzwania stawia cyberbezpieczeństwo przed Startupami z branży Fintech?"

W czwartek 18 października odbędzie się rozmowa z gościem specjalnym z Londynu - Talem Mozesem. Tal Mozes jest partnerem Centrum Cyber ​​Security w Ernst & Young dla sektorów finansowych z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Nowo powstające firmy Fintech na całym świecie stoją przed podobnymi wyzwaniami związanymi z regulacjami, kapitałem i innowacjami finansowymi.

Choć jest to bogaty wachlarz usług, które tworzą świat fintech, łączy je jedno wyzwanie: cyberbezpieczeństwo.

 

Fintech uruchamia niezwykle wrażliwe dane, co oznacza, że ​​Twoja firma musi wzmocnić infrastrukturę przed cyberatakami.

Inwestowanie w bezpieczeństwo dla startupu fintech musi być najwyższym priorytetem, aby zapewnić zaufanie klientów do twoich produktów i zwiększyć potencjał opłacalnego wyjścia z branży.

W ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa będziemy rozmawiać o tych wyzwaniach z naszym gościem specjalnym - Talem Mozes.

 

Wcześniej Tal prowadził Centrum Doskonałości Cyber ​​Security dla EY Americas. Ten najnowocześniejszy zespół profesjonalistów poświęcony jest przeprowadzaniu ocen ataków i penetracji dla klientów EY, cybergrożeń, reagowania na incydenty, analizie zagrożeń, strategicznego planowania bezpieczeństwa cybernetycznego i prywatności. W tej roli Tal był odpowiedzialny za wszystkie aspekty centrum, w tym ludzi, jakość, rozwój i operacje.

Tal ma ponad osiemnastoletnie doświadczenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji, a także doświadczenie w zarządzaniu i szkoleniu profesjonalnych pracowników ochrony informacji, ze szczególnym uwzględnieniem inżynierii wstecznej, analizy złośliwego oprogramowania, testowania penetracji, przeglądu kodu, oceny bezpieczeństwa, SDLC, transformacji bezpieczeństwa, bezpieczeństwa zarządzanie ryzykiem i wiele więcej.