Nasi Partnerzy

Strategic Cyber Forum - CyberDefence24 Day

Grupa Defence24 przy wsparciu Fundacji Instytut Bezpieczeństwa i Strategii organizuje konferencję CyberDefence24 Day, poświęconą kluczowym wyzwaniom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Polska jako kluczowy członek NATO w Europie Środkowo-Wschodniej wzmacnia zdolności obronne w cyberprzestrzeni, realizuje zobowiązania sojusznicze i europejskie wdrażając krajowy system cyberbezpieczeństwa. Państwo polskie zwiększa wydatki na ochronę sieci teleinformatycznych i powołuje wojska obrony cyberprzestrzeni.

 

Grupa Defence24 przy wsparciu Fundacji Instytut Bezpieczeństwa i Strategii organizuje konferencję CyberDefence24 Day, poświęconą kluczowym wyzwaniom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Ekspercka formuła wydarzenia łączy zagadnienia związane wdrażaniem krajowego system cyberbezpieczeństwa. Dyskusja podczas konferencji posłuży do wypracowania rekomendacji i wymiany doświadczeń związanych z wdrażaniem systemu cyberbezpieczeństwa.

 

Konferencja odbywa się 1 października i skierowana jest do administracji państwowej, ekspertów z branży obronnej, bezpieczeństwa i infrastruktury krytycznej oraz branży ICT

Organizator: Grupa Defence24

Link do wydarzenia: www.cyberdefence24.pl