Nasi Partnerzy

PayU

Partner CyberLigi

PayU jest wiodącym dostawcą usług płatności internetowych na szybko rozwijających się rynkach, posiadajacym lokalne oddziały w Azji, Europie Środkowej i Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Realizując wizję opartą na tworzeniu świata bez granic finansowych, PayU jest także jednym z największych inwestorów w przestrzeni fintech na świecie, z inwestycjami o łącznej wartości ponad 700 milionów dolarów.

 

Podstawą działalności PayU jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów internetowych. W Polsce firma jest najczęściej wybieranym systemem płatności online (E-commerce w Polsce 2019, Gemius) oraz uznana została za najlepsze rozwiązanie płatnicze w e-commerce (Customer Happiness Index, Mobile Institute).

 

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in.: płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty, odroczone płatności, płatności odnawialne (subskrypcyjne), portfele elektroniczne takie jak Google Pay, Apple Pay, Visa Checkout, MaterPass, a także BLIK.

 

W ramach kampanii PayU planuje: 

- wysyłkę mailingów do swoich użytkowników

- informację o kampanii na blogu PayU

- wsparcie kampanii w mediach społecznościowych


Czytj więcej na www.payu.pl